Školenia

Vážení užívatelia !

Väčšina z Vás je každodenne vyťažená pracovnými povinnosťami a preto niekedy neostáva čas na dôkladné osvojenie úkonov práce s aplikáciami. TrainerDovoľujem si Vám ponúknuť zaškolenie Vašich pracovníkov na mieste, kde sú odlúčený na niekoľko hodín z miesta pracoviska a môžu sa venovať tematike. Tieto stretávky užívateľov sú aj veľkým duševným prínosov z pohľadu výmeny názorov účastníkov, na ktorom si mnohonásobne zakladáme. Vybrané školenia sú nahrávané, účastníci si môžu neskôr prezrieť záznamy ako aj fotgrafie z týchto stretnutí.

Čítať celý článok: Školenia

 

Internetové prezentácie

Zviditeľnenie sa na internete je v dnešnej dobe neoddeliteľnou súčasťou prestíže firmy. Pri spustení takejto prezentácie je vždy množstvo otázok a nejasností, preto sme sa rozhodli v tejto oblasti Vám čo najviac vyjsť v ústrety. Zabezpečujeme komplexné služby od "A" po "Z", to znamená od sprostredkovanie registrácie Vašej domény až po realizáciu prezentácie podľa konkrétnych predstáv a podľa finančných možností, ako aj servisnej služby, monitoring a dopĺňanie jednotlivých funkcií, firemných prepojení cez internet.

Čítať celý článok: Internetové prezentácie

 

Podporné a systémové služby

Podpora produktov
Pre nových zákazníkov databázových aplikácií poskytujeme poradenstvo v danej oblasti (emailom, formou hot-line, výjazdom do 24 hodín, vzdialenú správu, prístupom do internetového portálu, skype) po dobu 2 mesiacov, bezplatný upgrade po dobu 1 roka zdarma a nárok na bezplatné zaškolenie v mieste inštalácie v rozsahu 5 hodín na každý produkt. Tieto služby je možné potom ročne predĺžiť formou platenej služby podľa jednotlivých produktov, rozpis ktorých nájdete v cenníku. Vrámci tejto služby je možné uzavretie rámcovej zmluvy o celoročnej servisnej činnosti aj za špeciálne stanovených podmienok.

Čítať celý článok: Podporné a systémové služby

 

Strana 1 z 2

«ZačiatokDozadu12DopreduKoniec»